KONST / Litografier / Färglitografi 17177010
nr 1717 7010
Anders Hultman
(f. 1945), Sverige
Anders Hultman (f. 1945), i trädgården. Signerad, numrerad 140/290. Färglitografi, bildmått: 24x28 cm, yttermått inklusive ram: 39x41 cm
Anders Hultman, svensk bildkonstnär född i Göteborg 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 augusti 2025
kl 20:20:12
16/8 10:46:58
16/8 10:47:33
Anders Hultman
Läs mer om Anders Hultman